Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. O godz. 17.00 nabożeństwo majowe, a w dni powszednie o godz. 18.00 następnie Msza św. połączona z Białym Tygodniem. Zapraszamy do udziału rodziców i dzieci.

Jutro do Królowej Rodzin przybędzie po raz VIII pielgrzymka diabetyków z Podkarpacia. Rozpoczęcie spotkania o godz. 10.00, w ramach którego zostanie odprawiona majówka, koncert organowy i konferencja wygłoszona przez ks. Pawła
Biernata. O godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji osób chorych oraz ich rodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Spotkanie dla młodzieży klas 8 przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się we wtorek w salce na plebanii o godz 17. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

We środę po Mszy św. o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.00, następnie nowenna ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin połączona z nabożeństwem majowym i Msza św.

W piątek po Mszy św. wieczornej Wspólnota Żywej Drogi Krzyżowej zaprasza na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. z kazaniem ks. profesora Tadeusza Guza, z racji odsłonięcia Tablicy Pamiątkowej poświęconej ks. Abpowi Ignacemu Tokarczukowi. Po Mszy św. odsłonięcie Tablicy, następnie w Sali na plebani odbędzie się konferencja o ks. Arcybiskupie jako heroicznym słudze miłości Boga i człowieka. Zachęcamy do udziału.

Drodzy Rodzice, absolwenci gimnazjów oraz szkół podstawowych! Ruszają zapisy do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu. To jedyne takie liceum w powiecie oferujące naukę na jedną zmianę przez wszystkie lata kształcenia, nowatorskie kierunki nauki, indywidualną opiekę naukową dla uczniów w kameralnych klasach i przyjaznej atmosferze. Więcej informacji o ofercie szkoły na stronie www.katolik-jaroslaw.pl i Facebooku. Zapraszamy!

W ostatnim tygodniu do wieczności odeszli; Zofia Hryszko, Halina Stempak, Jan Kalinowski, Irena Rozmus, módlmy się o ich zbawienie.

Na nowy tydzień wielkanocny, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.