Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy naszą modlitwą nowo wyświęconych diakonów. O godz. 17.00 nabożeństwo do N.S.P.

Jezusa i zmiana tajemnic różańcowych połączone z procesją Eucharystyczną wokół kościoła. Po Mszy św. zbiórka funduszy w ramach kampanii „Kilometry dobra” na rzecz dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, połączona z nabożeństwem czerwcowym odprawianym po Mszy św. wieczornej.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

W środę z racji budowanego rusztowania adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 następnie nowenna ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin i Msza św. Dziękujemy Parafianom, którzy podjęli pracę w korowaniu stempli. Prosimy chętnych do pomocy w nadchodzącym tygodniu.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek od 17.00 okazja do spowiedzi.

W sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia kapłańskie. O godz. 9.00 spotkanie dla młodzieży klas 7 przygotowujących się do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy  na czuwanie, które rozpocznie się w Wigilię Uroczystości o godz. 20.00.

Planując wakacje pomyślmy o możliwości udziału w Pieszej pielgrzymce do Tronu Matki Bożej Jasnogórskiej, oraz rekolekcjach dla wszystkich Przyjaciół Ducha Świętego pt.: „Ogrody cnót i uzdrowieńcze zdroje duszy”, a także o pielgrzymce na Kalwarię Pacławską.

Zachęcamy do zapoznania się z programem pielgrzymki do Ziemi Świętej, którą organizuje nasza parafia w dniach od 15-22 listopada. Szczegółowy plan oraz koszty pielgrzymki dostępne są na plakacie w gablocie oraz stronie internetowej parafii. Zapisy w zakrystii, szczegółowych informacji udziela ks. Krystian – koordynujący wyjazd.

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności z naszej parafialnej wspólnoty: Tadeusz Iniewicz -polecajmy go we wspólnej modlitwie.

Na kolejny tydzień wielkanocny przyjmijmy Boże błogosławieństwo.