Dzisiaj o godz. 19.00 w hołdzie Matce Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin odbędzie się koncert organowy w wykonaniu p. Arkadiusza Popławskiego z Raciborza. Zapraszamy do udziału.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na prośbę podejmując prace porządkowe przed odpustem. Niech Królowa Rodzin nagradza wielkoduszność.

Jutro Dzień odpustu Matki Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin, Msze św. będą odprawione o godz.: 6.30; 8.00; 9.30 oraz suma odpustowa pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala o godz. 18.00, następnie zostaną poświęcone tajemnice różańcowe i stacje drogi krzyżowej, jako wotum wdzięczności za łaskę koronacji przed pięciu laty. Zapraszamy do licznego udziału. Msze św. zamówione na godz. 11.00 zostaną odprawione na sumie wieczorem.

We wtorek święto Przemienienia Pańskiego.

We środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin, następnie Msza św. w intencji podziękowań i próśb nowennowych.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce na Kalwarię Pacławską. Wyjście 12.08., wyjazd pociągiem o godz. 7.14 do Przemyśla, następnie udamy się pieszo na Kalwarię. Powrót 15.08. autobusem o godz. 8.00. Koszt 50,00 zł. za nocleg i autobus, jeśli ktoś wraca na własną rękę to 40,00 zł.

W ostatnim czasie odeszli do wieczności Wojciech Kasperski, Helena Skrzypek. Módlmy się dla nich o dar życia wiecznego w Bogu.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na codzienne życie w wierze.