• Dziękujemy za złożone ofiary na fundację tajemnicy różańcowej ‘Zesłanie Ducha’. W ubiegłą niedzielę złożono 10.097,00 zł. Ponadto na konto przekazano 4.100,00 zł. Niech Maryja Królowa Rodzin wynagradza dary serca.
  • We środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin, następnie Msza św. w intencji pielgrzymów kalwaryjskich z Makowiska i z Jarosławia. Na Mszy św. podziękujemy ks. Krystianowi, ks. Łukaszowi i ks. Michałowi za duszpasterską posługę w naszej parafii, gdyż dekretem ks. abpa Adama Szala zostali przeniesieni na inne parafie. Na  dalszej drodze życia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Rodzin.
  • Od jutra w ramach Festiwalu Muzyki Dawnej „Pieśń Naszych Korzeni” w kolegiacie będą codziennie odprawiane o godz. 16.00 Msze św. oraz nieszpory gregoriańskie o godz. 17.15. koncert w naszej świątyni we wtorek   i czwartek o godz. 20.00.
  • W pierwszą sobotę września udamy się w pielgrzymce do Jodłówki. Można zapisywać się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Ze względu na konieczność ubezpieczenia potrzebne jest podanie daty urodzenia. Znaczek z ubezpieczeniem 7,00 zł., bilet powrotny na autobus 10,00 zł. Dla osób, które chcą dojechać będzie podstawiony autobus na dworcu PKS o godz. 12.00., dla nich cena biletu także 10,00 zł. Nasza grupa nosi imię św. Jana, wychodzimy z Placu ks. Skargi o godz. 6.30. Msza św. pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala o godz. 15.15. Godzinę wcześniej odbędzie się koncert w wykonaniu „Małej Armii Janosika”.
  • W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: Grażyna Gaciaż, Zbigniew Dziuńdzio. Módlmy się dla nich o dar życia wiecznego  w Bogu. 

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na codzienne życie  w wierze.