• Dziękujemy panu staroście Tadeuszowi Chrzan za sfinansowanie zakupu  krzewów w Ogrodzie Różańcowym oraz tym wszystkim, którzy podjęli pracę przy ich sadzeniu.
  • Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej. Zapraszamy do licznego udziału.
  • We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego, zapraszamy do udziału.We środę adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 nowenna ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin, następnie Msza św. w intencji podziękowań i próśb nowennowych. Zapraszamy na nowennę szczególnie mieszkańców ul. Kruhela Pełkińskiego, Górnoleżajskiej, Różanej, Zacisza oraz Anny Jenke.
  • Serdecznie zapraszamy chórzystów oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do parafialnego chóru na pierwsze powakacyjne, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19 w salce na plebani.
  • W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież klas 7 i 8 a także ze szkół średnich, która chciałaby uczestniczyć w spotkaniach parafialnej grupy oazowej. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.
  • W najbliższą sobotę (14.09) Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, zachęca do różańcowej modlitwy przy krzyżach i kapliczkach na terenie wszystkich parafii Archidiecezji Przemyskiej. „Wezwanie do sięgnięcia po różaniec, trwanie z Maryją przy Jezusowym krzyżu, niech stanie się dla nas inspiracją do wzmożonej modlitwy wynagradzającej za grzechy zobojętnienia w wierze, niech przyczyni się do budowania wzajemnej jedności i solidarności parafialnej i sąsiedzkiej oraz niech będzie manifestacją wiary i świadectwem przemieniającym zatwardziałość zobojętniałych serc” – pisze w apelu Ks. Abp. Metropolita. Jest to wydarzenie ogólnopolskie, na wzór „różańca do granic”. Dlatego zapraszamy wszystkich Parafian tym goręcej, aby włączyć się w tę modlitwę. W naszej parafii zgromadzimy się na Mszy św. o godz. 18.00, następnie odmówimy tajemnice bolesne w Ogrodzie Różańcowym.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.  Przypominamy zarządzenie ks. Arcybiskupa, że sakramenty przyjmujemy w swojej parafii.
  • W niedzielę 15.09. odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele Matki Bożej Królowej Polski o godz. 12.15, następnie przejście do Opactwa. Zapraszamy do udziału, aby okazać solidarność w obronie życia poczętego oraz bronić wartości małżeństwa i rodziny.
  • Burmistrz Miasta Jarosławia informuje, że są jeszcze wolne środki finansowe na wymianę pieców centralnego ogrzewania na piece nowej generacji. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta.
  • W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Jan Wilk. Niech Pan życia da mu radość życia wiecznego.

Na nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.