• Dziś w sposób szczególny pamiętajmy o Archaniołach – Michale, Gabrielu i Rafale, po Mszy św. składka na diecezjalne radio ‘Fara’.
  • Jutro wieczorem Msza św. w intencji wynagradzającej NSPJ za zniewagi, następnie spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ. Zapraszamy do udziału.
  • Od wtorku o godz. 17.30 nabożeństwa różańcowe, zachęcamy do udziału dzieci i młodzież a także całe rodziny. Pamiętajmy, że za odmówienie różańca w kościele czy w rodzinie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Prosimy poszczególne grupy parafialne o prowadzenie rozważań; wtorek – Róża Matki Bożej Saletyńskiej; środa – Zespół Szkół Ekonomicznych oraz  Akcja Katolicka; czwartek – Róża św. Antoniego; piątek – Róża Królowej Różańca świętego; sobota – Róża Matki Bożej Bolesnej; niedziela – Róża św. Rafała.
  • W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.30 nowenna ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin z udziałem Liceum Ekonomicznego, następnie Msza św. w intencji podziękowań i próśb nowennowych a także pielgrzymów różańcowych i ich rodzin. Zapraszamy na nowennę także mieszkańców ul. Kraszewskiego.   
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00 a w sobotę nabożeństwo fatimskie połączone z różańcowym.
  • W przyszłą niedzielę będziemy dziękować za 30 lat działalności Towarzystwa Przyjaciół Anny Jenke. Msza św. dziękczynna z kazaniem ks. profesora Tadeusza Guza w Opactwie o godz. 10.00 zapraszamy do udziału.
  • W naszej kolegiacie będziemy gościć Siostry Szensztackie z Otwocka, które podzielą się z nami charyzmatem i misją. Po Mszy będziemy mogli wesprzeć materialnie dzieła, które prowadzą. Na Mszy św. dla dzieci o godz. 11.00  złoży świadectwo  Madzia Buczek, założycielka Podwórkowych Kółek  Różańcowych.
  • W Opactwie we wtorek o godz. 18.30 rozpocznie się ‘Seminarium Odnowy Wiary’, na które zapraszają duszpasterze Ośrodka Kultury i Formacji Chrześcijańskiej oraz  Wspólnota modlitewna. Szczegóły na plakatach i str. Internetowej.
  • Także we wtorek o godz. 16.00 w Zespole Szkół Technicznych odbędą się warsztaty poświęcone uzależnieniu od substancji psychoaktywnych. Zainteresowanych zapraszamy do udziału.
  • W środę 2 października o godz. 19.00 w Katolickim Centrum Kultury przy parafii Chrystusa Króla odbędzie się spotkanie z  Janem Pospieszalskim, znanym redaktorem TV. Tematem spotkania będzie „Wojna o wartości”. Zapraszamy do udziału. 
  • Prosimy parafian i mieszkańców Jarosławia o głosowanie na nasze projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Projekt dotyczy remontu naszego Liceum Ogólnokształcącego, oraz przygotowania Forum Wychowawczego. Karty do głosowania są umieszczone przy wyjściach z kościoła, prosimy o ich podpisanie i przyniesienie do zakrystii lub bezpośrednio złożyć w urzędzie miasta.

Na nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.