• Dziś zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych z Archidiecezji Przemyskiej, na terenie naszej parafii są obecne siostry benedyktynki. W przedsionku znajduje się wystawa o św. Janie Pawle II przygotowana na inaugurację Roku Jubileuszowego Jego 100.tnych urodzin. Na parafialnej stronie internetowej znajduje się relacja z tej uroczystości, zachęcamy do jej obejrzenia. W zakrystii można nabyć w cenie 30,00 zł. książkę autorstwa Mariusza Kamienieckiego; ‘Bardzo ludzka świętość. Rozmowy o Janie Pawle II – Świętym’, o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe ze zmianą tajemnic. Po Mszy św. o godz. 18.00 koncert kolęd w wykonaniu chóru z Tuczemp oraz orkiestry dętej Laudate Dominum.
• We środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin, następnie Msza św. w intencji podziękowań i próśb. Nowenna z udziałem Zespołu Szkół Plastycznych. Na nowennę zapraszamy także szczególnie mieszkańców Blichowej, Na Blichu, Harlendera oraz Przygrodzia.
• W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. we czwartek modlimy siuę za powołanych do służby Bożej i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek spowiedź od 17.00.
• W dniach od 9-22 lutego w Jarosławiu odbędą się praktyki dla studentów z Kamieńca Podolskiego, prosimy Parafian o udzielenie gościny dla 7 studentek. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
• Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Społeczność Uczniowska Szkoły Podstawowej Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu serdecznie zapraszają dzieci wraz z Rodzicami, Opiekunami na Dzień Otwartej Szkoły, który odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Kraszewskiego 39, 9 lutego (niedziela) 2020 r. w godzinach od 11:00 – 14:00.
• W dniach od 23-29.10. 2020 r. odbędzie się parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej, koszt 1.500,00 zł. i 420,00 USD. Zapisy u ks. Marka Szepańskiego.
• Do wieczności odeszli; Zdzisław Kornafel, Barbara Stalmaska, Władysław Nowak; módlmy się dla nich o radość wieczną.