Poniżej można składać prośby i podziękowania do Matki Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin, które będą odczytywane podczas nowenny.

Dodaj nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
.
17 wpisów.
Katarzyna Katarzyna z Jarosław napisał/a 18 października 2019 o 15:19:
Matko Patronko Rodzin proszę Cie o wsparcie i siłę dla mamy aby poraz kolejny przeszla walkę z choroba nowotworową.Otocz ja swoja opieką i czuwaj przy niej aby zawsze czula Twoja obecność .Bog zapłać
Helena Helena z Jarosław napisał/a 15 października 2019 o 19:48:
Maryjo Królowo Rodzin pragnę błagać Cię o potrzebne łaski zdrowia dla Heleny która zmaga się z chorobą nowotworową. Proszę nie opuszczaj, wspieraj , pomóż dźwigać krzyż. Maryjo, dopomóż w rozwiązaniu trudnych problemów Tobie wiadomych.Miej nas w opiece moje dzieci Za otrzymane łaski dziękuję.
Helena Helena z Jarosław napisał/a 3 września 2019 o 23:09:
Matko Boża Śnieżna Królowo Rodzin,proszę Cię o potrzebne łaski, o uproszenie zdrowia i błogosławieństwo Boże dla mnie w chorobie nowotworowej i moich dzieci, Twoją opiekę oraz pomoc w trudnych chwilach życia. Maryjo, dopomóż w rozwiązaniu trudnych problemów Tobie wiadomych. Za otrzymane łaski dziękuję.
Adrian Adrian napisał/a 29 sierpnia 2019 o 23:42:
Matko Boska Śnieżna proszę Cię o uzdrowienie z choroby skóry i problemów ze wzrokiem.
Marta Marta z Jarosław napisał/a 26 sierpnia 2019 o 21:41:
Maryjo Królowo Rodzin dziękuję Ci za Twoją opiekę nad naszą rodziną.Od 20 lat otulasz swoim macierzyńskim płaszczem moje małżeństwo i rodzinę. Byłaś i jesteś z nami w radościach i smutkach. Z Twoją pomocą dzwigamy krzyż choroby Waldemara. DZiekuję za wszystkie otrzymane łaski. Błogosław wszystkim, którzy wspierają nas na naszej drodze życia a tym którzy odeszli juz z tej ziemi wybłagaj zycie wieczne w Chrystusie. Twoja czcicielka.
Margot Margot napisał/a 27 lipca 2019 o 08:47:
Maryjo Patronko Rodzin dziękuję za okazane łaski i proszę o zdrowie dla ciężko chorej mamy . Miej nas w opiece.
Maria Maria z Jarosław napisał/a 25 lipca 2019 o 16:49:
Maryjo Królowo Rodzin prosimy Cię o uzdrowienie Heleny przebywającej w ciężkim stanie zdrowia w szpitalu w Mielcu, prosimy spraw aby nasze modlitwy zostały wysłuchane . miej ją w swojej opiece. Bóg zapłać.
Katarzyna Katarzyna z Jaroslaw napisał/a 8 lipca 2019 o 11:18:
Maryjo patronko Rodzin Prosze Cie o zdrowie dla mamy i siłę wiarę w chorobie nowotworowej.Miej ja w swojej opiece.Bog zapłać
Maria Maria z Lesko napisał/a 20 maja 2019 o 13:22:
Maryjo Patronko Rodzin miej nas w swojej opiece.Bog zapłać.
Agata Agata z Jaroslaw napisał/a 15 maja 2019 o 10:54:
Maryjo Patronko Rodzin dziekuje za otrzymane laski ,prosze ratuj moje malzenstwo. Twoja czcicielka
Helena Helena z Jarosław napisał/a 7 kwietnia 2019 o 13:14:
Maryjo Królowo Rodzin pragnę błagać Cię o potrzebne łaski zdrowia dla Heleny która zmaga się z chorobą nowotworową. Proszę nie opuszczaj, wspieraj , pomóż dźwigać krzyż. Za łaski już otrzymane z serca dziękuję.
Marta Marta z Jarosław napisał/a 27 marca 2019 o 17:04:
Matko Boża Śnieźna, Królowo Rodzin !!! Polecam się Twojej opiece. Pomóź mi utrzymać pracę i wspieraj mnie w trudnych chwilach zmian w moim zakładzie pracy. Twoja czcicielka
Malgorzata Malgorzata z Jaroslaw napisał/a 11 lutego 2019 o 21:50:
Maryjo Królowo Rodzin pragnę prosić Cię o siły, bym umiała sprostać nowym wyzwaniom, nadzieję że nie zawiode osoby najbliższej mojemu sercu i będę umigła służyc pomocą i wsparciem w tym szczególnym czasie. Proszę nie opuszczaj i wspieraj.
Córka Córka z Jaroslaw napisał/a 11 lutego 2019 o 21:41:
Maryjo Królowo Rodzin pragnę błagać Cię o potrzebne łaski dla mojej mamy Stanislawy która zmaga się z chorobą nowotworową. Proszę nie opuszczaj, wspieraj , pomóż dźwigać krzyż. Za łaski już otrzymane z serca dziękuję.
zofia zofia z jarosław napisał/a 5 lutego 2019 o 22:15:
Matko Boża, Królowo Rodzin , proszę o zdrowie dla moich dzieci i wnuków i dla mnie. proszę także o pomoc w pracy , trudnej pracy, dzięki której mogę pomagać innym
Marta Marta z Jarosław napisał/a 1 stycznia 2019 o 11:39:
Maryjo,Królowo Rodzin. Dziękujęmy Ci za Twoją nieustanną opiekę nad naszą rodziną, Z Twoją pomocą dzwigamy krzyż choroby Waldemara. Dziekujemy za kolejny rok , który razem przeżyliśmy.Prosimy miej nas nadal w swojej opiece. Twoja czcicielka.
Czciciel Czciciel z Jarosław napisał/a 28 listopada 2018 o 12:29:
O dobre rozwiązanie spraw.