Poniżej można składać prośby i podziękowania do Matki Bożej Śnieżnej Królowej Rodzin, które będą odczytywane podczas nowenny.

Dodaj nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
.
84 wpisy.
Mama Mama napisał/a 2 stycznia 2020 o 09:52:
Matko Boża Śnieżna z całego serca błagam o zgodę i miłość między moim synem i córką. Matko ufam Tobie i zawierzam Ci całą moją rodzinę.
Ania Ania napisał/a 31 grudnia 2019 o 06:23:
Matko Najświętsza serdecznie dziękuję za udany zabieg. Proszę o zdrowie dla mnie, męża, córki i syna. Matko Boża chroń naszą rodzinę od wszelkich duchowych i fizycznych niebezpieczeństw, przywróć w niej zgodę i spokój.
Anna Anna napisał/a 30 grudnia 2019 o 19:56:
Matko Boża Śnieżna zawierzam Ci moją córkę, jej zdrowie i życie. Daj jej siłę i spokój. Pomóż jej znaleźć dobrą pracę, dobrego męża i czuwaj nad nią nieustannie.
Ania Ania napisał/a 29 grudnia 2019 o 07:59:
Matko Boża bardzo proszę - daj mi spokój i ufność w Bożą opiekę a lekarzowi dobre oko, dobrą rękę i umysł w trakcie mojego badania.
Ania Ania z Ropczyce napisał/a 29 grudnia 2019 o 07:51:
Matko Boża Śnieżna, Królowo Rodzin, dziękuję za wszystkie dotychczasowe łaski dla mojej rodziny. Proszę z głębi serca o zgodę i pojednanie moich dzieci. Proszę o zdrowie dla nich. Matko otocz nasz dom Twoją macierzyńską miłością, aby każdy członek rodziny czuł się w nim dobrze i spokojnie. Matko proszę również o zdrowie dla mnie i mojego męża oraz o szczęśliwy przebieg badań i dobre wyniki. Matko ufam Tobie.
Katarzyna Katarzyna napisał/a 11 grudnia 2019 o 21:00:
Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski proszę Cię w intęcji mojej rodziny o łaskę uzdrowienia relacji i dar spulnej modlitwy twoja czćicelk.
Marta Marta z Jarosław napisał/a 10 grudnia 2019 o 22:43:
Maryjo Królowo Rodzin miej w swojej opiece Gabrysię, którą czeka ciężka operacja. U Syna swego uproś dla niej łaskę zdrowia a lekarzom, którzy będą ją operowali mocy Ducha świętego aby wykorzystali swoje umiejetności jak najlepiej.Twoja czcicielka.
Katarzyna Katarzyna z Jarosław napisał/a 18 października 2019 o 15:19:
Matko Patronko Rodzin proszę Cie o wsparcie i siłę dla mamy aby poraz kolejny przeszla walkę z choroba nowotworową.Otocz ja swoja opieką i czuwaj przy niej aby zawsze czula Twoja obecność .Bog zapłać
Helena Helena z Jarosław napisał/a 15 października 2019 o 19:48:
Maryjo Królowo Rodzin pragnę błagać Cię o potrzebne łaski zdrowia dla Heleny która zmaga się z chorobą nowotworową. Proszę nie opuszczaj, wspieraj , pomóż dźwigać krzyż. Maryjo, dopomóż w rozwiązaniu trudnych problemów Tobie wiadomych.Miej nas w opiece moje dzieci Za otrzymane łaski dziękuję.
Helena Helena z Jarosław napisał/a 3 września 2019 o 23:09:
Matko Boża Śnieżna Królowo Rodzin,proszę Cię o potrzebne łaski, o uproszenie zdrowia i błogosławieństwo Boże dla mnie w chorobie nowotworowej i moich dzieci, Twoją opiekę oraz pomoc w trudnych chwilach życia. Maryjo, dopomóż w rozwiązaniu trudnych problemów Tobie wiadomych. Za otrzymane łaski dziękuję.
Adrian Adrian napisał/a 29 sierpnia 2019 o 23:42:
Matko Boska Śnieżna proszę Cię o uzdrowienie z choroby skóry i problemów ze wzrokiem.
Marta Marta z Jarosław napisał/a 26 sierpnia 2019 o 21:41:
Maryjo Królowo Rodzin dziękuję Ci za Twoją opiekę nad naszą rodziną.Od 20 lat otulasz swoim macierzyńskim płaszczem moje małżeństwo i rodzinę. Byłaś i jesteś z nami w radościach i smutkach. Z Twoją pomocą dzwigamy krzyż choroby Waldemara. DZiekuję za wszystkie otrzymane łaski. Błogosław wszystkim, którzy wspierają nas na naszej drodze życia a tym którzy odeszli juz z tej ziemi wybłagaj zycie wieczne w Chrystusie. Twoja czcicielka.
Margot Margot napisał/a 27 lipca 2019 o 08:47:
Maryjo Patronko Rodzin dziękuję za okazane łaski i proszę o zdrowie dla ciężko chorej mamy . Miej nas w opiece.
Maria Maria z Jarosław napisał/a 25 lipca 2019 o 16:49:
Maryjo Królowo Rodzin prosimy Cię o uzdrowienie Heleny przebywającej w ciężkim stanie zdrowia w szpitalu w Mielcu, prosimy spraw aby nasze modlitwy zostały wysłuchane . miej ją w swojej opiece. Bóg zapłać.
Katarzyna Katarzyna z Jaroslaw napisał/a 8 lipca 2019 o 11:18:
Maryjo patronko Rodzin Prosze Cie o zdrowie dla mamy i siłę wiarę w chorobie nowotworowej.Miej ja w swojej opiece.Bog zapłać
Maria Maria z Lesko napisał/a 20 maja 2019 o 13:22:
Maryjo Patronko Rodzin miej nas w swojej opiece.Bog zapłać.
Agata Agata z Jaroslaw napisał/a 15 maja 2019 o 10:54:
Maryjo Patronko Rodzin dziekuje za otrzymane laski ,prosze ratuj moje malzenstwo. Twoja czcicielka
Helena Helena z Jarosław napisał/a 7 kwietnia 2019 o 13:14:
Maryjo Królowo Rodzin pragnę błagać Cię o potrzebne łaski zdrowia dla Heleny która zmaga się z chorobą nowotworową. Proszę nie opuszczaj, wspieraj , pomóż dźwigać krzyż. Za łaski już otrzymane z serca dziękuję.
Marta Marta z Jarosław napisał/a 27 marca 2019 o 17:04:
Matko Boża Śnieźna, Królowo Rodzin !!! Polecam się Twojej opiece. Pomóź mi utrzymać pracę i wspieraj mnie w trudnych chwilach zmian w moim zakładzie pracy. Twoja czcicielka
Malgorzata Malgorzata z Jaroslaw napisał/a 11 lutego 2019 o 21:50:
Maryjo Królowo Rodzin pragnę prosić Cię o siły, bym umiała sprostać nowym wyzwaniom, nadzieję że nie zawiode osoby najbliższej mojemu sercu i będę umigła służyc pomocą i wsparciem w tym szczególnym czasie. Proszę nie opuszczaj i wspieraj.