Boże Ciało w Kolegiacie
Uroczystość Bożego Ciała, to zarazem uroczystość odpustowa w naszej wspólnocie parafialnej. W tym roku inaczej niż, zwykle obchodziliśmy ten radosny dzień. Z racji panującej epidemii nie odbyła się ogólnomiejska procesja Eucharystyczna. By uczcić Chrystusa obecnego w Eucharystii, udaliśmy się z procesją do kolegiackich ogrodów i przygotowanych czterech Ołtarzy. Sumie odpustowej …